ABC For Kids All Alphabet Free

Eğitici Program
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Version Cihaza göre değişir
  • Dil İngilizce
  • Firma Pratik Machchar
Çocuğunuzun okula başlamadan önce harfleri kaliteli bir biçimde öğrenmesini istiyorsanız doğru yerdesiniz.

 İşte çocukları okula gitmeden eğitmeye başlayan harika oyun... Bu oyun sayesinde çocuklar hem çok eğlenecekler hem de yeni şeyleri çok kolay bir şekilde öğrenecekler. Çocuklar için mükemmel bir fırsat olan bu oyunun amacı çocuklara alfabeyi öğretmek. Okula hazırlıklı gitmek, bilgileri çok daha kolay kavramak için bire bir olan bu oyunda çok fazla özellik bulunmaktadır. Çocukların dikkatini çekmeye çalışan bu özelliklerin arasında onlar için üretilmiş çocuk şarkılar da bulunmaktadır. Çocuk şarkılarının içeriği de yine alfabenin en iyi şekilde öğretmek için düzenlenmiştir. Çünkü çocuklar bazı bilgileri şarkı yolu ile ya da ritm ile çok daha kolay öğrenebiliyorlar. 

 Çocukların alfabeyi okula gitmeden de öğreneceği bu oyun gerçekten sahip olduğu özellikleri yönü ile fark yaratacak cinsten. Çocuklara farklı olanaklar sunan bu oyunda hem kız hem de erkek çocukları keyifli zaman geçirebilirler. Bu oyun özellikle 3- 6 yaş arasındaki miniklere hitap etmekte. Çocukların bilgilerini artıracak olan bu oyun sahip olduğu bölümler ve mekanlar ile de ilgiyi toplayacak.

 Çocuklar için bulunmaz bir fırsat olan bu eğitici oyun gerçekten çok ama çok eğlenceli. Her bakımdan çocukların gelişimine destek olmayı amaç edinen bu farklı oyunu siz anne ve babalar hemen indirin. Çünkü bu oyun çocuklarınızın üzerinde gerçekten çok olumlu etki oluşturacak. 

ABC For Kids All Alphabet Free indir